AHD KAMERA SİSTEMLERİ

Yüksek Görüntü Kalitesi

Anında Kayıt Alma

Ses Kayıt ve Oynatma

Güvenlik sistemleri ile gerek iş yerlerinizi gerekse de evlerinizi korumanız gerekmektedir. Bu ihtiyacınıza cevap verebilecek sistemlerden biri olan AHD kamera sistemleri en ideal seçeneklerden biridir. AHD kamera sistemleri de sahip olduğu özelliklerle en fazla tercih edilen kamera sistemleri arasında yer almaktadır. Anında kayıt etme özelliğine sahip olacak olan bu kamera sistemlerinde 500 metre menzilin bulunması da ilgi çekecek olan özellikler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda da 720p ya da 1080p çözünürlüklere de sahip olan bu tür kamera sistemleri aynı zamanda da kayıt imkanlarını da sağlayarak; güvenlik açısından tam donanımlı olarak hizmet vermektedir.

AHD Kamera Sistemleri 1150 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Bilgi Almak İçin Tıklayınız

AHD kamera ve AHD DVR kayıt cihazlarından meydana getirilen AHD kamera sistemleri; aynı zamanda analog olması ile de cazip bir özelliği içerisinde barındırmaktadır. Yüksek görüntü teknolojisine sahip olarak ilgi çeken bir güvenlik sistemi olan AHD kamera sistemleri; parlaklığı ve renkleri en ideal koşullarda algılayarak; ortaya net bir görüntü çıkarma konusunda oldukça gelişmiştirler. Bu sayede de kaydedilen görüntüde bulanık unsurların yer almasına da mahal vermeyen AHD kamera sistemleri; 500 metre mesafeye kadar video sinyali göndermekle beraber hiçbir görüntü kaybı meydana gelmeyen bir sistemdir.

Video izleme sistemleri arasında önemli bir konumda yer alan AHD güvenlik kameraları; yüksek görüntü kalitesi ile beraber ses kayıt ve oynatma yeteneğini de bünyesinde barındırmaktadır. Bunun yanında PTZ kontrolü ve 500 metre menzili ile sürekli olarak aktif bir biçimde hizmet sağlayan AHD kamera sistemleri; güvenliğine önem veren kişilerin ilk tercihleri arasında yer alır. Kayıt cihazı ile beraber HD yayın yapma özelliğine sahip olan kameraların birleşiminden meydana gelen bir sistemdir.

Adresimiz

DATEB Ofis

Sümer Mah. Prof.Dr. Turan Güneş Caddesi No:140/BC

Zeytinburnu/İstanbul

0533 088 49 80

0212 416 0 911

[email protected]

Bize Mesaj Gönderin