Araç kamerası, özellikle  transfer, seyahat, kısa süreli ulaşım, ticari ya da ticari olmayan her türlü araç için gerekli olan araç içini, çıkışları ve yolu izleyip kaydetmeye yarayan kamera sistemleridir. Araç kamerası toplu kullanılan araçlarda kesinlikle olması gerektiği gibi, şahsi aracınızda da yolu kaydetme özelliğiyle herhangi bir kaza durumunda kayıt niteliğinde bir belge yerine geçebilmektedir. Toplu ulaşımı sağlayan servis araçları, minibüs veya otobüs gibi araçlarda da hem yolcu hareketlerini hem de yolu kaydederek, herhangi istenmeyen bir durumda başvurabileceğiniz ilk kaynak olacaktır.

Araç Kamera Sistemleri 999 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Bilgi Almak İçin Tıklayınız

Araç kamerası, aynı zamanda da uydudan araç takibi yapmanıza olanak tanımaktadır. Aracınıza takılan kamerada ayrı bir simkart bulunmakta ve bu simkart sayesinde aracın konumunu takip edebildiğiniz gibi aracı online olarak izleyebilmektesiniz.

Araç kameraları günümüzde her araçta bulunması gereken bir ekipmandır. Ancak araç kameralarının öncelikli olarak servis araçları, minibüsler ve otobüsler gibi toplu ulaşım araçlarında kullanımının sıklaşması gereklidir. Ayrıca toplu ulaşım araçlarında kullanılacak olan araç içi kameraların caydırıcı bir özelliği de olacaktır.

Araç kamerası kullanmaya başladığınız andan itibaren yaşayabileceğiniz birçok olumsuz duruma karşı önlem almış olursunuz. Hem yolu, hem araç içini hem de giriş çıkış kapılarını izleyip kaydedebileceğiniz araç kamera sistemleri ile çok daha rahat bir şekilde seyahat etmiş olacaksınız. Araç kamerası bulunan aracı online olarak izleyebilme şansıyla araç kamera sistemleri güvenliğiniz için mutlaka edinmeniz gereken modifikasyonlar arasında yer almaktadır.