Yüksek Görüntü Kalitesi

Anında Veri Aktarımı

Mobil Cihazlardan İzlenebilme

IP kamera; üzerinde bulunan sensörlerden dolayı; hareketli görüntüyü yakalama işlemini gerçekleştiren kamera sistemleridir. Bu tür kameralar aynı zamanda da görüntüyü kaydetme özelliğine sahip olmadan çalışarak; kullanıcılara anlık veri olarak aktarabilme özelliği taşırlar. Network yardımı ile verileri aktarma konusunda başarılı sonuçlar veren IP kamera sistemleri; genel özellikleri ile de ilgi çekecek düzeyde yer alan sistemler olarak bilinmektedir. Herhangi bir yan unsura da gerek duymadan görevini icra eden bir kamera sistemidir. IP kamera sistemlerinin anlık veri bildiriminden dolayı en fazla tercih edilen kamera türleri arasında yer almaktadır.

IP Kamera Sistemleri 1249 TL’den Başlayan Fiyatlarla

Bilgi Almak İçin Tıklayınız

IP kamera sistemlerinin çalışma şekli; var olan anlık görüntü ve sesi oldukça net bir biçimde iletmesi ile gerçekleşmektedir. Bu iletim esnasında söz konusu kameranın lens ve sensörleri dahilinde tespit edilen olan medya ögeleri; elektrik sinyaline çevrilir. Bu elektrik sinyali, IP kamera sistemleri içerisinde yer alan işlemciye iletilir. İşlemci de bu elektrik sinyallerini dijital sinyale dönüştürür. Dijital sinyal de IP kamera sistemleri tarafından kayıt altına alınıp; aynı zamanda da IP kamera sistemleri içerisinde harici olarak yer alan network ve web server gibi ögeler dahilinde yayınlanması da mümkün olur ve kullanıcılara da bu şekilde iletilir.

IP kamera sistemleri genel özellikleri ile de fazlasıyla ilgi çeken ve rağbet gören kamera sistemlerindendir. Kart ya da kayıt cihazı gibi yan materyallere ihtiyaç duymadan çalışabilecek düzeyde yer alan ileri kamera teknolojisi olarak bilinmekte olan IP kamera sistemleri; aynı zamanda da bilgi iletimi konusunda da internet ağlarından yararlanabilmektedir. Kablolu ve kablosuz biçimlerde piyasada yer alan IP kamera sistemleri; anlık olarak bilgisayar, tablet ve mobil cihazlar üzerinden izlenebilmektedir. IP kamera sistemleri; programlanabilir bir özelliği bünyesinde barındırdıkları için farklı farklı işlevlere de sahiplerdir. Depolama, hareket algılama ya da alarm yönetimi gibi fonksiyonları ile de ilgi çekici bir kamera sistemi olarak kabul edilmektedir.

Adresimiz

DATEB Ofis

Yeşiltepe Mahallesi 56/1 Sokak No:18

Zeytinburnu/İstanbul

0532 512 24 97

0212 416 79 95

[email protected]

Bize Mesaj Gönderin